RUDINA – TE RRISESH NJE FEMIJE ME SINDROMEN “DOWN” DHE HYSNIE KASTRATI – VAJZA E DIAMANTEVE! – TV KLAN

RUDINA – TE RRISESH NJE FEMIJE ME SINDROMEN “DOWN” DHE HYSNIE KASTRATI – VAJZA E DIAMANTEVE!

Emision: 28.09.2016

Të ftuar:

Blerina Kondi – Bashkëshortja e të ndjerit Dr.Flori, nëna e Danielit 2 vjeç i lindur Sindromën Down

Emanuela Zaimi – Themeluese dhe drejtuese e fondacionit Down Sindrome Albania

Hysnie Kastrati – Presidente e kompanisë “ La Maison du Diamant H R K”

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione