Saimiri tregon çfarë do të ndodhë në natën finaleSaimiri tregon çfarë do të ndodhë në natën finale

18:37 16/02/2021

Protagonisti i spektaklit Love Story, Saimir Kasemi, ka folur për emocionet dhe ndjesitë gjatë natës së 14-të.

Në një intervistë për programin “Daily Love Story”, me autore Ilda Lumanin, Saimiri është shprehur se takimi më Xhesin ishte një nga takimet më të bukura dhe e ka shijuar.

I pyetur se çfarë pritet të ndodhë në natën finale, Saimiri është përgjigjur shkurt duke thënë se do të ketë vetëm gjëra të bukura.

Si ndihesh sot në gjysmë finale?

Shumë i emocionuar, nuk mendoja që do kisha aq emocione sot, por sa më shumë i afrohemi finales, emocionet bëjnë atë të vetën.

Si e përjetove takimin me Xhesin?

Ishte një nga takimet më të bukura dhe e kam shijuar shumë.

E ke menduar kë do eliminosh sonte?

E di kë do eliminoj.

Çfarë do ndodhi në finale?

Vetëm gjëra të bukura!/tvklan.alTë ngjashme