Sekreti i Miranda Kerr për lëkurë me shkëlqim? Më i thjeshtë nga sa e imagjinoni!

Sekreti i Miranda Kerr për lëkurë me shkëlqim? Më i thjeshtë nga sa e imagjinoni!

15:02 21/01/2020

Miranda Kerr është një nga modelet më të famshme që të gjithë admirojnë lëkurën e saj të pastër dhe me shkëlqim. Por çfarë bën ajo për pamje me këtë rezultat?!

Në një intervistë ajo zbuloi se përdor balsamin e buzëve për të vënë në pah vetullat dhe mollëzat. Kjo i jep asaj një shkëlqim natyral, shumë rinor pa ekzagjerim.

Sigurisht, duhet të siguroheni që ngjyra e balsamit të buzëve nuk është intensive por në ton natyral për t’ju ​​dhënë një prekje freskie në lëkurë. /tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi