Serbja këndon shqip në makinë; Salvini bën simbolin e shqiponjës (Video)

Serbja këndon shqip në makinë; Salvini bën simbolin e shqiponjës (Video)

20:40 12/04/2019

Stop – Nesër pasdite mbahet protesta e paralajmëruar e opozitës.

Shumë fëmijë janë filmuar nga prindërit e tyre, duke kërcyer me siglën hyrëse dhe baletin e emisionit “Stop”.

Një qytetare serbe është filmuar në automjetin e saj, duke kënduar këngë shqiptare të Remzie Osmanit.

Një i huaj me ngjyrë, ka shkruar “Stop” dedikuar emisionit të Tv Klan.

Zv/Kryeministri dhe ministri i Brendshëm italian Salvini është shfaqur në një foto duke bërë shenjën e shqiponjës. /

tvklan.al

Të ngjashme
UKT