Sfilata e modës në Tiranë (24 tetor 1998) – TV KLAN

Sfilata e modës në Tiranë (24 tetor 1998)

Në Tiranë organizohet sfilata e modës. Vajzat rreth moshës 20 vjeç sfilojnë me veshjet e Versaces dhe Armani. Në sfilatë u paraqiten edhe veshjet e stilisteve shqiptare, si Rezarta Skifteri.

Pamje vajza duke sfiluar në pasarelë./tvklan.al

Gazetar : Eduart Frangaj

Kategori
Lajme Arkiva
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione