Sherr në Durrës, plagoset me thikë një 19-vjeçarSherr në Durrës, plagoset me thikë një 19-vjeçar

10:25 27/01/2021

Një sherr mes dy personave ka ndodhur në lagjen Nr.7 në Durrës. Policia bën me dije se  pas një konflikti të çastit është goditur me thikë 19-vjeçari, E.H.

 I plagosuri është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë është arrestuar dhe autori i dyshuar i kësaj ngjarje S.K., i cili është kapur në banesë e tij. Autori është marrë në pyetje, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e shkaqeve të sherrit.Të ngjashme