Të ftuar:

Olti Shulla: Make – up artist

Ledia Fazlli: Blogere

Pamela Shqezi, modele

Gazetare: Agida Koçi, Ermelinda Ndoja

#ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt të të përditshmes. Argëtim, me muzikë dhe quiz, lojëra gjithëpërfshirëse që të japin atë dëshirën për të luajtur dhe për të komunikuar live me Katerinën dhe të ftuarit e saj.

2 receta nga Znj. Vjollca

Shapkat me gjethet e stinës nga Znj. Vjollca

Komposto luleshtrydhe

Transformimi i zonjës Kristina, çfarë ka ndryshuar në pamjen e saj?

Sa shpenzojmë për produktet e bukurisë dhe përkujdesjes ndaj lëkurës?

Sa rëndësi i kushtojmë grimit dhe flokëve në të përditshmen tonë

/tvklan.al