Shopping mania

Posta

Shopping mania

Autori: Blendi Fevziu

23:35 16/05/2012

Emisioni “Opinion” mbrëmjen e sotme u fokusua në një fenomen të ri në shoqërinë shqiptare, i cili ka filluar të ndihet gjatë dy dekadave të fundit.

Bëhet fjalë për shopping mania, e cila është një sindromë psikologjike, që njihet si varësi ndaj procesit të blerjes.  

Por sa shpenzojnë shqiptarët për pazar? Sa ua mundësojnë të ardhurat e tyre mujore?

Për të diskutuar mbi këtë çështje në emisionin “Opinion” ishin të ftuar Adriana Berberi, Ermal Hasimja, Elisa Spiropali, Zefina Hasani, Joni Peçi, Floriana Garo, Gerti Janaqi dhe Elona Varfi./tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Autori: Blendi Fevziu

23:35 16/05/2012

Reklama
UKT
UKT

Grupi