Shpërthim tritoli në Durrës

Foto ilustrim


Shpërthim tritoli në Durrës

22:11 02/11/2020

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në qytetin e Durrësit mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.14 rreth orës 21:30.

Sipas policisë, tritoli është hedhur në oborrin e banesës së 36-vjeçarit Skënder Hoxha. Nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar dhe as dëme materiale.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe grupi hetimor të cilët po vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit. /tvklan.al


Të ngjashme