SHQIPTARET QE LUFTOJNE NE SIRI! – TV KLAN

SHQIPTARET QE LUFTOJNE NE SIRI!

Të ftuar:

Ilir Kulla – Gazetar
Muhamet Sytari – Myftiu i Shkodrës
Fuad Ramiqi – Lëvizja Islame ‘Bashkohu’
Arben Ramkaj – Anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të Komunitetit Mysliman
Artur Zheji – Gazetar
Iris Luarasi – Pedagoge UT
Prec Zogaj – Analist
Dashamir Biçaku – Gazetar

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=DD8d2fpqsVo” width=”560″ height=”315″]

Kategori
OPINION
4 Komente
 • Fatmir Uka
  14 Shkurt 2014 at 15:15
  Përgjigju

  Me nderime,
  Dy fjalë rreth emisionit “Shqiptarët që luftojnë në Siri”.
  Është më se e nevojshme që kjo dukuri e shëmtuar që për qdo ditë e më tepër po rritet dhe shëmton imazhin e shqiptarëve kudo që janë. Ajo që dua të them rreth emisionit ka të bëjë me përfaqësimin e opinionit Kosovar rreth qështjes. Përfaqësimi i Kosovës në emisionin tuaj ëshë i nëanshëm sepse ishte vetëm F.Ramiqi, një ekstremist i al-kaedës. Nuk do të kishte nevojë që të reagoja sikurse për fat të keq të mos ishte e pranishme ” Ne ” dhe ” Ju” në mesin e shqiptarëve. Njësoj si edhe në Shqipëri dhe tek e fundit edhe në botën përparimtare (për fat mirë ), pjesa dëmuese e popullsisë jan kundër terrorizmit që përfaqëson Ramiqi.Në emision, ma merr mendja se mungoi mendimi Kosovar i kundërt me Al-kaedën e i ciili është dominiues i shqiptarëve të Kosvës. Shpresoj që frika për tu ballafaqur me këto egërsira të mos jetë shkaku i mospranisë së opinionit të kundërt.

 • Gerd Muller
  16 Shkurt 2014 at 19:34
  Përgjigju

  analistet shqiptare te televizioneve jane te shitur dhe te blere. pse mendojne se mund te ndikojne me ne opinionin e njerzeve duke folur sa per te mare rrogen e tyre . bravo zoti ramiqi.

 • Pilo Pelister
  27 Korrik 2014 at 10:05
  Përgjigju

  Me frymezoj shume komenti juaj. Por cka tju bejsh disa ekstremistave qe po felliqin fytyren e shqiptarit/es ne boten perparimtare. Ah Enver….zgjohu prej ku rene….dhe ndreqe Shqiperine…..se na mori lumi….
  :sipas njerit nga Kosova ‘ Kosova ende eshte e okupuar’ keta taman jane te smure…. E dij se cka kerkojne keta…po te leme..me mire mos e thuaj me shkrim….

  http://www.9news.com.au/world/2014/07/26/14/44/australian-jihadist-posts-decapitation-picture

 • pixel gun 3d game
  3 Nëntor 2017 at 13:59
  Përgjigju

  It is a game firstly published in 2013.

 • Përgjigju

  *

  *  Emisione