Shtëpia superluksoze e Jennifer Lopez merr vëmendjen e fansave

Shtëpia superluksoze e Jennifer Lopez merr vëmendjen e fansave

22:37 05/12/2019

Këto janë pamjet që vijnë nga banesa superluksoze e këngëtares me famë botërore Jennifer Jopez dhe të partnerit të saj  Alex Rodriguez.

Kjo vilë e cila kap vlerën e 28 milion dollarëve është e vendosur në Bel Air, ndërsa siç raporton Daily Mail këngëtarja e bleu këtë pronë në 2016.

Shtëpia 13.932 metra katrorë përfshinë ndër të tjera pishinë, zona gatimi në natyrë, shtatë dhoma gjumi, 13 tualete dhe mjaft ambiente të tjera që të falin qetësi dhe komoditet, larg vëmendjes së publikut.

Kanë qenë këto pamje që kanë marrë vëmendjen e fansave të shumtë të Lopez. /tvklan.alGrupi

LAJMET

Të ngjashme
Grupi