Shtyhet Barça – Real Madrid

Posta

Shtyhet Barça – Real Madrid

11:57 18/10/2019

Duhet të caktohet ende data e re

Ndeshja më tërheqëse e kampionatit spanjoll Barcelona – Real Madrid është shtyrë.

Protestat në rajonin e Katalonjës dhe zhvillimi i një manisfetimi më 26 Tetor shtrënguan Kometitin e Garave të marrë këtë vendim.

Data e re nuk është përcaktuar dhe i është lënë kohë klubeve të bien dakord deri paraditen e së hënës.

Nëse kjo gjë nuk ndodh, atëherë do të jetë Federata Spanjolle e Futbollit që do të vendosë.

Tv Klan


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi