Si dukeshin Sarp, Ertugrul, Ezel, Osman, Behlul e shumë aktorë të tjerë kur ishin fëmijë (Foto)


Si dukeshin Sarp, Ertugrul, Ezel, Osman, Behlul e shumë aktorë të tjerë kur ishin fëmijë (Foto)

23:00 14/10/2020

Tani janë të famshëm, të pashëm dhe ju i njihni në pamjen më të mirë të mundshme.

Aktorët e njohur turq kanë me miliona ndjekës në gjithë botën, por si kanë qenë ata disa vite më parë? Fotot si foshnje, fëmijë dhe adoleshentë të aktorëve të dashur për ju si Barış Arduç, Burak Özçivit, Cagatay Ulusoy, Can Yaman, Engin Altan Duzyatan, Kenan Imirzalioglu, Kıvanç Tatlıtuğ etj.

Barış Arduç

Aktori ka luajtur në serialin “Kuzgun – Korbi” të transmetuar në Tv Klan.

Burak Özçivit

I njohur nga roli i Osman

Cagatay Ulusoy

Sarp në serialin “I Infiltruari”

Can Yaman

I njohur nga seriali turk “Erkenci Kuş”

Engin Akyürek

Omer në serialin “Diamante dhe Dashuri”

Engin Altan Duzyatan

Ertugrul

Kenan Imirzalioglu

Ezel

Kıvanç Tatlıtuğ

Mehmet Günsür

Tarkan

Listës po i shtojmë edhe këngëtarin e njohur turk Tarkan.

/tvklan.al


Të ngjashme