Si t’i kombinoni xhinset e bardhaSi t’i kombinoni xhinset e bardha

19:26 28/05/2020

Xhinset e bardha janë veshja perfekte për këtë sezon dhe mund të përdoren nga mëngjesi deri në darkë.

Por sigurisht ngjyra e bardhë e pantallonave kërkon një shijë të hollë në kombinim.

Nëse kërkoni ide të reja se si t’i kombinoni ato, më poshtë disa blogure të njohura dhe mjaft të ndjekura, ju jap disa opsione.Të ngjashme