Skënderbeu rikthehet tek fitorja pas 6 javësh – TV KLAN

Skënderbeu rikthehet tek fitorja pas 6 javësh

Mund Laçin 2-1, i merr vendin e katërt

Skënderbeu rikthehet tek fitorja pas 6 javësh. Korçarët kanë mundur Laçin me rezultatin 2-1. Të tre golat e takimit u realizuan në pjesën e dytë.

Për vendasit shënuan Krasniqi dhe Pervan, ndërsa Laçi ngushtoi diferencën në minutat shtesë me Selmanin. Me këtë fitore Skënderbeu i merr vendin e katërt Laçit.

Tv Klan

Kategori
SportTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*Emisione