Skënderbeu rikthehet tek fitorja pas 6 javësh

Posta

Skënderbeu rikthehet tek fitorja pas 6 javësh

21:00 11/02/2019

Skënderbeu rikthehet tek fitorja pas 6 javësh. Korçarët kanë mundur Laçin me rezultatin 2-1. Të tre golat e takimit u realizuan në pjesën e dytë.

Për vendasit shënuan Krasniqi dhe Pervan, ndërsa Laçi ngushtoi diferencën në minutat shtesë me Selmanin. Me këtë fitore Skënderbeu i merr vendin e katërt Laçit.

Tv Klan


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT