Mbrëmjen e sotme Genti sfidoi veten me një nga këngët më të bukura të Beyonce, “Halo”.

Gent e solli këtë këngë në versionin e tij, në një performancë që për herë të parë u shoqërua nga 3 piano.

Një skenografi që nuk është parë më herët në ekranet shqiptare, që bëri bashkë në skenë 3 pianiste.

Kjo demonstron përpjekjet e mëdha të bëra për të sjellë gjëra të reja dhe të jashtëzakonshme në skenën muzikore shqiptare./tvklan.al