Spektakël dhe emocione premton nata finale e X Factor Albania në Tv Klan, sonte në orën 21:00.

Të ftuar, surpriza, duete të 3 finalistëve me mentorët e tyre dhe një monolog nga Adi Krasta.

Alban Skënderaj do të jetë i ftuari special i mbrëmjes.

Njëri prej tyre do të jetë fituesi i X Factor. Kush do ta fitojë? Jet, Kleansa apo Alis?

Publiku do të votojë të preferuarin e tyre për ta shpallur fituesin i këtij edicioni të X Factor Albania.

Nën drejtimin e Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut, mbrëmja e sotme premton plot surpriza dhe emocione.

Na ndiqni në orën 21:00 në ekranin e televizionit Klan.