Stadiumi “Qemal Stafa” gati për ndeshjen Shqipëri-Greqi (15 Nëntor 1998)

Posta

Stadiumi “Qemal Stafa” gati për ndeshjen Shqipëri-Greqi (15 Nëntor 1998)

14:48 15/11/1998

Stadiumi “Qemal Stafa” po bën përgatitjet finale për ndeshjen Shqipëri-Greqi. Fusha është rregulluar dhe po merren masa që të rregullohen stolat e tifozëve si dhe dera kryesore nga ku do të hyjnë dhe lojtarët. Sipas punonjësve të stadiumit tashmë është vendosur që dhe ndeshja mes dy kombëtares së të rinjve të zhvillohet aty. Në stadiumin “Qemal Stafa” gjatë ndeshjes kombëtare Shqipëri-Greqi nuk do të mungojnë dhe tabelat reklamuese të firmave që për të parën herë do të sponsorizojnë ekipin tonë kombëtar.

Pamje stadiumi “Qemal Stafa”./tvklan.al

Gazetar : Eduart Frangaj


OTP
Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
AZHBR
UKT
Grupi
UKT