STOP – EMISIONI 121 (SEZONI 4) – TV KLAN

STOP – EMISIONI 121 (SEZONI 4)

Emision: 18.02.2019

Hitparade i absurdit shqiptar.

Sot kreu i PD-së Lulzim Basha deklaroi se mbledhja e grupit parlamentar vendosi unanimisht djegien e mandateve të opozitës. Saimiri dhe Genti dogjën në mënyrë simbolike mandatin.

Në Tiranë, ujërat e lavanterisë po shpërthejnë në sipërfaqje.

Në Mamurras plehrat digjen në kazanët e mbetjeve, që ndodhen në kangjellat e shkollës.

Spitalit të Shkupit po i del tym i zi.

Në Strugë një e moshur ka hipur mbi gomar, për të rregulluar energjinë.

Janë këto disa nga situatat, që u shfaqën dhe u komentuan në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*