Stop – Emisioni 20 Nëntor 2023 (Sezoni 9)


Stop – Emisioni 20 Nëntor 2023 (Sezoni 9)

20:32 20/11/2023

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj.

Urimi ynë për ndeshjen e Kombëtares shqiptare me Ishujt Faroe

Emisioni i sotëm fokusohet vetëm në urimin e vecantë për ndeshjen e kombtares me ishujt Faroe. Sfida do të luhet në stadiumin Air Albania në Tiranë dhe është në vijim të ndeshjeve të suksesshme të skuadrës sonë kuq e zi.


Të ngjashme