Stop – Emisioni 7 Shtator 2023 (Sezoni 9)


Stop – Emisioni 7 Shtator 2023 (Sezoni 9)

20:10 07/09/2023

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj.

Atmosfera e pragndeshjes Shqipëri-Ceki, është në qendër të emisionit të sotëm

Kuq e zinjtë luajnë në Pragë për eleminatorët e kampionatit Europian 2024 dhe nga studio e emisionit “Stop”, i urojmë suksese djemve të kombtares sonë.


Të ngjashme