Supermodelja Gigi Hadid në pritje të ëmbëlSupermodelja Gigi Hadid në pritje të ëmbël

15:05 30/04/2020

Supermodelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik habitën fansat me rikthimin e tyre sëbashku, pothuajse dy vjet pas ndarjes.

Akoma më befasuese ishte deklarata e modeles për revistën “I-D”,  ku Gigi u shpreh se ishte duke menduar për të krijuar një familje me këngëtarin dhe mezi priste të shihte të ardhmen e saj larg modelingut.

Nuk vonoi shumë dhe në mediat e ndryshme rozë po qarkullon lajmi, se Gigi dhe Zayn do të bëhen prindër për herë të parë.

View this post on Instagram

Had the sweetest day celebrating my 25th birthday with my quarantine family, who made it so special for me, along with all the love I felt from all over the world! Thank you to everyone for the birthday messages, I carried you with me yesterday!! 💛🙏 I am grateful and lucky that my family and friends -near and far- are healthy and safe, and although I missed loved ones I wish I could have celebrated with, know that these times will make us even more grateful for togetherness to be had in the future ! I will never forget my 25th bday! +++The icing on the perfect quarantine bday was finding out my surprise everything-bagel-cake was made by the one and only Cake Boss @buddyvalastro who I have watched for over a decade. I CRIED REAL TEARS! BUDDY! This is a dream come true. I can’t believe you made this cake for me while the bakery is closed. It means more to me than you know, and when we hopefully meet some day you will truly know that there almost isn’t an episode I’ve missed. 10/10 would be a Carlo’s intern whenever needed. 😆 Grateful, honored, your biggest fan. 🥯🥯🥯🥯🍰

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Vetëm pak ditë më parë, Gigi festoi 25-vjetorin e saj të lindjes, në kushte shtëpie për shkak të izolimit dhe pandemisë të shkaktuar nga virusi.

Por ajo që tërhoqi vëmendjen në festën e organizuar ishin disa detaje të veçanta, që lanë të nënkuptohet se Gigi është në pritje të ëmbël.

View this post on Instagram

❣️🍰

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale, Gigi shfaqet përkrah Zayn dhe motrës së saj Bella dhe në duar mban dy tullumbace me numrat “2” dhe “5”. Njëra tullumbace ishte e lidhur me një fije blu dhe tjetra me fije rozë./tvklan.al
Të ngjashme