Surprizon Nicki Minaj, ka në plan të martohet


Surprizon Nicki Minaj, ka në plan të martohet

08:22 24/06/2019

Është shumë e vështirë për tu besuar, por reperja Nicki Minaj ka në plan të martohet me të dashurin e saj. Edhe pse pati deklaruar se martesa nuk është për të, duket se Kenneth Petty ka ditur ti zbusë zemrën këngëtares. Keneth është akuzuar tre herë për abuzim seksual, madje është dënuar dhe me burg dy herë.

Shpresojmë që Minaj ta ketë kthyer në rrugë të drejtë partnerin e saj, pasi lidhja e tyre po shkon shumë mirë. “Mendoj se kam gjetur atë çfarë po kërkoja gjatë gjithë kësaj kohe: lumturinë”, është shprehur Nicki.

Klan Plus

 
Të ngjashme