Tayna pozon pa reçipeta në vaskë


Tayna pozon pa reçipeta në vaskë

00:06 25/09/2020

Reperja e njohur shqiptare Tayna përveç talentit dhe suksesit që ka në muzikë, ajo njihet edhe për fotot provokuese që hedh në rrjetet sociale, duke ekspozuar hiret e saj perfekte.

Së fundmi, ajo ndodhet në Los Angelos dhe nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit fotot nga përditshmëria e saj.

Së fundi, Tayna ka publikuar një foto në Instagram ku shihet brenda një vakse, po reçipeta dhe gjoksin e ka mbuluar me një kapele. Ajo duket mjaft joshëse dhe është e qartë që ka luajtur me imagjinatën e ndjekësve. /tvklan.al

Të ngjashme