“Të dua çdo ditë e më shumë”

Posta

“Të dua çdo ditë e më shumë”

14:00 06/11/2019

Elgit Doda bën gjestin e ëmbël

Historia e tyre e dashurisë është padyshim një nga më të bukurat. Elgit Doda dhe Klea Huta, ia dolën që për një periudhë të gjatë ta mbanin lidhjen e tyre sekrete dhe larg vëmendjes mediatike.

Por, që në momentin që konfirmuan historinë e tyre të dashurisë, ata kanë fituar edhe më tepër zemrat e publikut me postimet e tyre të ëmbla.

Vetëm së fundmi, Elgit Doda përmes një letre ka treguar dashurinë e madhe për Klean.

Mirëmëngjes dashni, të dua çdo ditë e më shumë, të kam gjithçka”, i shkruan Elgiti.

Kjo surprizë i ka pëlqyer së tepërmi bukuroshes, e cila e ka ndarë për fansat në Instastory ku shkruan: Jeta ime, drita ime./tvklan.al


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT