TE GJOBITESH PA E DITUR – TV KLAN

TE GJOBITESH PA E DITUR

Të ftuar:

Ervin Dervishi

Erjona Ndreaj

Lorenc Vangjeli

Andi Bushati

Ermal Hasimja

Anduena Llabani.

 • [image_thumbs]
  [image_slider link=”full_url_link” source=”full_image_source”] Description [/image_slider]
  [image_slider link=”full_url_link” source=”full_image_source”] Description [/image_slider]
  [image_slider link=”full_url_link” source=”full_image_source”] Description [/image_slider]
  [/image_thumbs]

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=lbtcCAMXWls” width=”560″ height=”315″]

Kategori
OPINION
2 Komente
 • Arminda
  17 Janar 2014 at 16:59
  Përgjigju

  Gazetares ne studio duhet ti hiqet patenta ndersa nuk di ku duhet te ndaloje, neglizhon pagesen e gjobave dhe flet/jep opinion/paragjykon ne ate menyre oficerat e policise te ndodhur perballe saj.

 • Ditmir
  18 Janar 2014 at 05:07
  Përgjigju

  Vetem ketu tek ne ankohen shkelesit e ligjit per padrejtesi. Kerkojne edhe “rregullim te sistemit” se nuk i ve ne dijeni per shkeljet e ligjit qe kane bere, dhe kjo mbi te gjitha i ben dhe “analista”. Sa bukur…

 • Përgjigju

  *

  *