“Mirë që fluturojnë lart avionët”

Modelja e njohur, Oriola Marashi, njihet për fotot provokuese që poston vazhdimisht në rrjetet sociale. Por fotot e fundit në Instagram kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime.

Ajo ka pozuar me bikini mikroskopike dhe nuk i ka lënë vend imagjinatës, teksa ka vendosur në plan të parë të fotove të pasmet e saj bombastike, teksa “ngjit” malet.

Fotot ajo i ka shpërndarë me emojin e një dhie.

Një nga fansat i shkruan në komente: Prandaj ndodhkan aksidente makinat andej, mirë që fluturojnë lart avionët.

Oriola Marashi ka “tërbuar” mijëra ndjekës me pozat e saj seksi, të cilët nuk kanë nguruar të komentojnë. /tvklan.al