Të shtëna me armë, plagoset 24-vjeçari

Foto ilustruese
Posta

Të shtëna me armë, plagoset 24-vjeçari

23:13 25/09/2019

Një 19-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një konflikti me armë në zonën e Yzberishtit në Tiranë.

Paraprakisht mësohet se ka patur një sherr mes disa personave pranë shinave të trenit dhe është qëlluar me armë zjarri.

Nga burime policore bëhet me dije se ka mbetur i plagosur lehtë një 24-vjeçar me iniciale D.V., i cili ndodhet jashtë rrezikut. Ai ka pësuar plagë të lehtë në dorë nga një plumb.

Shkaqet janë të paqarta, ndërsa uniformat blu po kryejnë veprimet në vendngjarje./tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi