Ndeshja e kampionatit spanjoll mes Granadës dhe Atletik Bilbaos është ndërprerë përfundimisht pas 20 minutash. Një tifoz u ndje keq në tribuna dhe pavarësisht ndihmës së mjekëve nuk mbijetoi.

Kjo situatë shtrëngoi lojtarët dhe ligën spanjolle të vendosnin mbylljen e takimit aty. Deri në ato çaste Atletik Bilabo po kryesonte me rezultatin 1-0.

Tv Klan