Tirana barazon në Ballsh


Tirana barazon në Ballsh

19:40 18/03/2023

Erzeni-Kukesi mbyllet 1-1

Tirana la pikë në kampionat në takimin e javës së 26 me Bylisin. Ekipi që kryeson renditjen e Superiores barazoi 1-1 të shtunën në Ballsh.

Një rezultat që lejon rivalët të afrohen. Në ndeshjen tjetër të së shtunës Erzeni dhe Kukësi u mbyll 1-1.

Tv KlanTë ngjashme