Tolga i vë duart në fyt, Almeda Abazi: Jo dhunës kundër grave! – TV KLAN

Tolga i vë duart në fyt, Almeda Abazi: Jo dhunës kundër grave!

Ish-mis Shqipëria dhe aktorja Almeda Abazi po kalon momente të paharrueshme në pushimet me bashkëshortin e saj, aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman.

Çifti i famshëm shoqërohet në pushimet me jaht në detin Egje nga e motra e Almedës, Ilda Abazi, i dashuri i saj, basketbollisti turk Kenan Sipahi sidhe nga Ugur Boral.

2 3 4 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5
<
>

Në disa postime komike në Instagramin e saj me fotot e publikuara në median turke, Abazi jep edhe mesazhin “jo dhunës kundër grave”.

Por për të mos lënë vend për asnjë keqkuptim, ajo sqaroi se e gjitha ishte shaka dhe se bashkë me Tolgën, siç e thërret bashkëshortin dhe me të motrën, e cila e shpëtoi nga duart e tij, kanë qeshur pa fund. /tvklan.al

Kategori
FotogaleriShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*Procredit


Emisione