Tolgahan e uron shqip, ajo ia kthen turqisht

Tolgahan e uron shqip, ajo ia kthen turqisht

23:10 13/02/2020

Aktori i njohur turk Tolgahan Sayışman dhe partnerja e tij, Almeda Abazi kanë festuar sot përvjetorin e tretë të martesës. Martesa e bukuroshes shqiptare me aktorin turk 3 vite më parë, në ditën e saj të lindjes më 13 Shkurt e bëri një nga lajmet më të klikuara në mediat turke dhe ato shqiptare.

Sot pas tre vitesh ata janë prindër të vogëlushit Efehan. Në urimin e tij Tolgahan shkruan: Gëzuar përvjetorin e tretë të martesës dashuria ime! Le të kalojnë vite sëbashku! Të dua shumë!, ndërsa Almeda i përgjigjet në gjuhën turke “Të dua shumë!❤ “.

/tvklan.alGrupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi