Topless, liria e VIP-aveTopless, liria e VIP-ave

09:20 01/08/2020

Vajzat e famshme nuk refuzojnë bukurinë integrale

Një selfie, mbuluar vetëm me një kapele, një censure e lehtë me duar, por bukuroshet e famshme duket se nuk refuzojnë bukurinë integrale.

Fotot topples, ose me gjoksin zbuluar duket se janë trendi i kësaj vere, dhe fantazitë nuk mungojnë.

Alessandra Ambrosio, Bellen rodrigues, apo isabel gulart kanë çuar në delir fansat.

Guximi duket se nuk ka limite dhe nëse thuhet që nuditeti shet, ky është konfirmimi më i mirë. Vajzat marrin miliona pëlqime.

Tv Klan
Të ngjashme