Tritol makinës së policit në oborrin e shtëpisë në Tiranë (Foto) – TV KLAN

Tritol makinës së policit në oborrin e shtëpisë në Tiranë (Foto)

Foto nga vendngjarja

Një sasi lënde plasëse shpërtheu gjatë natës në një makinë të parkuar në oborrin e shtëpisë në Tiranë.

Në një njoftim të policisë thuhet se ngjarja ndodhi “rreth orës 04:00 të mëngjesit, në Yrshek, në oborrin e banesës, në pjesën e pasme të mjetit në pronësi të L. Ç.”.

Tvklan.al mëson se automjeti që shpërtheu me tritol është në pronësi të një efektivi të policisë rrugore.

Nuk dihen ende shkaqet e vendosjes së kësaj lënde plasëse, ndërsa shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit./tvklan.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*