Tritol makinës së policit në oborrin e shtëpisë në Tiranë (Foto)

Foto nga vendngjarja

Tritol makinës së policit në oborrin e shtëpisë në Tiranë (Foto)

15:39 22/04/2019

Një sasi lënde plasëse shpërtheu gjatë natës në një makinë të parkuar në oborrin e shtëpisë në Tiranë.

Në një njoftim të policisë thuhet se ngjarja ndodhi

"rreth orës 04:00 të mëngjesit, në Yrshek, në oborrin e banesës, në pjesën e pasme të mjetit në pronësi të L. Ç.".

Tvklan.al mëson se automjeti që shpërtheu me tritol është në pronësi të një efektivi të policisë rrugore.

Nuk dihen ende shkaqet e vendosjes së kësaj lënde plasëse, ndërsa

s

hërbimet e policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit.

/tvklan.al

Të ngjashme
UKT