Tronditet familja mbretërore, princ William tradhton Kate – TV KLAN

Tronditet familja mbretërore, princ William tradhton Kate

Familja mbretërore është tronditur nga një lajm tradhtie. Si për çudi nuk bëhet fjalë për Meghan Markle dhe Princ Harry, por për vëllain e këtij të fundit. Princi William thuhet në media se ka tradhtuar Kate Midelton kur kjo kishte qenë shtatëzanë më fëmijën e tretë. Madje me një person të familjes mbretërore. Sipas thashethemeve, William ka shkuar me Rose Hanbury, e cila është mikeshë e Kate-it dhe familjes mbretërore.

Rose është e martuar me aristokratin britanik, David Rocksavage, i cili është 20 vjet më i madh. Ajo çfarë ka çuar mediat të dyshojnë është fakti se Kate dhe Rose nuk janë parë më pranë njëra-tjetrës. Duket se çifti perfekt nuk qenka dhe aq i tillë.

Klan Plus

Kategori
Klan PlusShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione