Gjendet kufoma në det

Gjendet kufoma në det

11:05 18/08/2019

Ngeci në rrjetat e një peshkarexhe

Një person u gjet i pajetë sot në ujërat e bregdetit të Durrësit. Kufoma e seksit mashkull ngeci në rrjetat e një peshkarexhe që kishte dalë për gjueti në orët e para të mëngjesit.

Rrethanat janë të paqarta, pasi viktima dyshohet të jetë mbytur dhe më pas të jetë marrë nga rryma detare por nuk përjashtohen edhe pista të tjera.

Kufoma u transportua në morgun e spitalit për ekspertizë mjeko-ligjore. Grupi hetimor nën drejtimin e po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tv Klan

LAJMET
Të ngjashme

KPT
KPT
UKT