Turneu intim i Beyonce dhe Jay Z

Turneu intim i Beyonce dhe Jay Z

17:01 12/06/2018

Nën titullin

On The Run 2

, turi i Beyonce dhe Jay-Z nuk është vetëm një show i denjë hollivudian, me skena gjigande, performanca që të lënë pa frymë apo kostume madhështore…

Koncertet e çiftit të famshëm janë të veshur edhe me intimitet. Beyonce dhe Jay Z kanë vendosur të ndajmë me fansat e tyre foto nga jeta e tyre e përditshme, pa asnjë filtër, duke mos kursyer edhe krevatin.

Libri i tyre i jetës nis me imazhe të çiftit dhe të fëmijëve, nën titullin një

Histori Dashurie

.

Beyonce shpesh ndan me publikun dashurinë në çift, siç ishte hiti Drunk In Love, por edhe tradhtinë e bashkëshortit me këngën Hold Up, në albumin Lemonade.

Tv Klan

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT