Ulen temperaturat, në ditët në vijim pritet të bjerë dëbora e parë në maleUlen temperaturat, në ditët në vijim pritet të bjerë dëbora e parë në male

21:31 21/11/2020

Gjatë kësaj fundjave, sipas Meteoalb territori i vendit do të karakterizohet me ulje të temperaturave, reshje të shiut dhe mbërritjen edhe të botës së parë në zonat malore.

Sipas meterologut Hakil Osmani situata është e përkohshme pasi të gjatë javës tjetër moti do të përmirësohet sërish dhe ditët e fundit të nëntorit do të jetë me mot të kthjellët me vlera minimale të cilat do të jenë pozitive.

Klan Plus
Të ngjashme