Urimi Fatos Nanos për Vitin e Ri (30 Dhjetor 1998)


Urimi Fatos Nanos për Vitin e Ri (30 Dhjetor 1998)

12:23 30/12/1998

I pyetur se si e parashikon këtë Vit të Ri, socialisti Nano u përgjigj:”Mund të ju them vetëm që i uroj të gjithëve një vit të mbarë dhe me s amë pak probleme tradicionale.” Mbrëmjen e Vitit të Ri Nano tha se do ta kalonte pranë familjes së tij dhe gjithashtu shtoi se kjo festë tradicionale do t’u jepte mundësinë të gjithëve të çmalleshin me njëri tjetrin./tvklan.al

Gazetar : Vladimir Lame


Të ngjashme