Ushtron dhunë ndaj djalit dhe bashkëshortes, arrestohet 55-vjeçari

Ushtron dhunë ndaj djalit dhe bashkëshortes, arrestohet 55-vjeçari

19:44 25/08/2016

Pukë-Policia ka vënë në pranga një 55-vjeçar, pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëshorten dhe djalin e tij.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se në pranga ka rënë Gjovalin Gjeci, 55 vjeç, banues në Pukë.

Ky i fundit me datë 25.08.2016 në banesë ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, P.Gj, 54 vjeç dhe djalit të tij, A.Gj, 32 vjeç.

Materialet proçeduriale i’u referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Pukë, për veprën penale “Dhuna në familje.”/tvklan.al

Grupi
LAJMET

Të ngjashme
Grupi