Uzuni shënon për Granada


Uzuni shënon për Granada

00:14 19/09/2023

Humbet 4-2 ndaj Girona

Myrto Uzuni shënoi golin e tij të dytë të këtij sezoni në La Liga. Sulmuesi kishte disa mundësi, por realizimi erdhi në minutën e 63.

Në zhvillimet e një goditjeje nga këndi, Uzuni ndoqi aksionin duke surprizuar mbrojtjen dhe portierin e Girona.

Është java e pestë e kampionatit dhe skuadra e tij nuk mundi ta fitonte ndeshjen duke humbur 4-2.

Tv Klan
Të ngjashme