Vajza e Donald Trump organizon festën e shfrenuar për ditëlindje, harron Covid-19


Vajza e Donald Trump organizon festën e shfrenuar për ditëlindje, harron Covid-19

18:50 16/10/2020

Vajza e Donald Trump, Tiffany së fundmi ka festuar ditëlindjen duke organizuar një festë të madhe me miqtë e saj.

Festa u realizua në Miami dhe nga pamjet e publikuara nga miqtë e saj në rrjetet sociale u vu re se ishte një festë e shfrenuar dhe nuk ishte respektuar distanca sociale apo çdo masë tjetër e marrë nga qeveria për parandalimin e Covid-19.

Mesa duket Tiffany është treguar shumë moskokëçarëse dhe e ka shijuar festën e saj të 27-vjetorit duke mos qenë fare korrekte me masat anti-covid. /tvklan.al

Të ngjashme