Vajza “pushton” takimin në Finlandë – Belgjikë
Vajza “pushton” takimin në Finlandë – Belgjikë

18:01 22/06/2021

I shpëtoi forcave të sigurisë  duke u shfaqur në fushë

Pak ditë më parë ku po përgatitej të niste takimi mes Francës dhe Gjermanisë një aktivist i Greenpeace zbriti me parashutë në fushën e stadiumit të Mynihut duke shkaktuar edhe të lënduar.

Të hënën ishte radha e një vajze, e cila i shpëtoi forcave të sigurisë dhe u shfaq në çastet e fundit të sfidën Finlandë – Belgjikë.

Edhe pse pak momente bukuroshja tërhoqi vëmendjen e publikut në stadiumin e Shën Peterburgut, ndërsa regjia qendrore censuroi menjëherë këtë pushtim fushe.

Një përpjekje për reklamuar e kësaj vajze, e cila nuk bëri rezistencë në momentin kur iu afruan rojet.

Tv Klan

Të ngjashme