Vajzat e njohura të showbizit të “marrosura” pas këtij detaji

Vajzat e njohura të showbizit të “marrosura” pas këtij detaji

13:29 22/01/2020

Nëse jeni duke kërkuar atë veshjen që do t’ju bëjë të mos mendoheni gjatë dhe të dilni plot sharm, atëherë ajo që ju duhet është një pallto me printime leopardi.

Këtë tendencë e sollën bukuroshet Kate Moss dhe Alexa Chung, të cilat zgjodhën forma të ndryshme, por me detaj dizajnin e lëkurës së leopardit.

Leopardi është padyshim një nga printimet që më shumti femrat e pëlqejnë për veshjet e tyre.

Më poshtë janë disa shembuj sesi  mund t’i kombinoni. /tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi