Vajzat e U19 pësojnë disfatë të thellë me Serbinë

Vajzat e U19 pësojnë disfatë të thellë me Serbinë

16:05 16/09/2016

Shqipëria U19 e vajzave humbi thellë 9 – 0 me Serbinë në Tiranë dhe tani është jashtë garës për fazën finale të Euro 2017. Skuadra e Nevil Dedës pësoi një tjetër disfatë të thellë pas asaj 11 – 0 me Skocinë pak ditë më parë.

Përfaqësuesja shqiptare rezistoi deri në minutën e 25’ pa pësuar gol.

Një paraqitje e dobët e Shqipërisë U19 të vajzave, që i mbetet vetëm takimi me Qipron që do të luhet të hënën po në Tiranë.

Vetëm një fitore e shmang vendin e fundit në grup.

Tv Klan

 

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori