VAJZAT NE DERBIN PARTIZANI-TIRANA, LIBRI I ROBERTA MONE DHE TESTI NUMER DY I KLUBIT TE LIBRIT!

VAJZAT NE DERBIN PARTIZANI-TIRANA, LIBRI I ROBERTA MONE DHE TESTI NUMER DY I KLUBIT TE LIBRIT!

08:09 04/05/2015

Te ftuar:

Erion Todhe – Gazetar në departamentin e Informacionit në Tv Klan

Klaudia Meta – Tifoze e ekipit të Partizanit , studente në vitin e fundit në Universitet për Inxhinieri Ndërtimi

Trevisa Tufa –  Tifoze e ekipit të Partizanit, nxënëse në gjimnazin “Qemal Stafa”

Alda Beqo – Tifoze e ekipit të Tiranës, student në universitetin e Tiranës për mësuesi në gjuhën angleze

Bora Fejzo – Tifoze e ekipit të Tiranës, studente në Psikologji dhe ka punuar si gazetare sportive

Roberta Mone – Drejtore e qendrës “Let’s Dance”, pedagoge në Universitetin e Arteve

Balerinat e vogla: Jona Nallbani, Niki Sulaj, Tea Muça, Neada Dama, Anja Pepkola, Fjona Shpata, Emili Sinaj

“Takimi i Pasdites” – Rudina Magjistari 
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi