Valbona Selimllari na prezanton me të birin, shihini ngjashmërinë mes tyre


Valbona Selimllari na prezanton me të birin, shihini ngjashmërinë mes tyre

08:41 04/08/2021

Missi i parë Valbona Selimllari është një nga gratë më të bukura në Shqipëri e cila vazhdon ta ruajë freskinë e saj ndër vite. Ajo si gjithmonë përpiqet që të mbajë larg syrit të publikut jetën private dhe nuk e kemi parë të japë asnjë intervistë.

Së fundmi, ajo nuk ka rezistuar po publikuar një foto me djalin e saj Kejnin i cili ka një ngjashmëri shumë të madhe me të ëmën dhe kjo gjë i ra në sy të gjithëve.

Gjithashtu Valbona ka ndarë edhe një foto me vajzën e saj të vogël dhe mbesën e cila u bë e njohur për publikun shqiptar nga spektakli “Në kurthin e Piter Pan” në Tv Klan. /tvklan.alTë ngjashme