Vdekja e Sonila Canit në Torino, bashkëshorti: Dola për cigare, rrugës takova shokun tim dhe më pas…

Emisioni Uniko nga Spartak Koka në Klan Plus ka vijuar me investigimin e vdekjes misterioze të Sonila Canit në Torino të Italisë më 21 Mars. 22-vjeçarja, nënë e një fëmije, u gjet e vetëvarur në tualetin e banesës. Por rrethanat e ngjarjes konsiderohen të dyshimta dhe autoritetet italiane, por edhe prindërit e vajzës, nuk përjashtojnë … Continue reading Vdekja e Sonila Canit në Torino, bashkëshorti: Dola për cigare, rrugës takova shokun tim dhe më pas…