Foshnja ndërron jetë në maternitetin e Durrësit – TV KLAN

Foshnja ndërron jetë në maternitetin e Durrësit

Prindërit fajësojnë mjekët dhe bëjnë kallëzim në Prokurori

Një foshnje ndërroi jetë në maternitetin e Durrësit, katër ditë pasi kishte ardhur në jetë.

Mjeket thonë se fëmija vuante nga një sëmundje e trashëguar gjenetikisht, por prindërit kanë bërë kallëzim në polici me pretendimin se foshnja ndërroi jetë për shkak të pakujdesisë së mjekëve.

Spitali mbetet në pritje të raportit të mjekësisë ligjore, me qëllim përcaktimin e plotë të shkaqeve.

Tv Klan

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione