Vetëm 30-vjeçe, këngëtarja e njohur investon në vilën super-luksozeVetëm 30-vjeçe, këngëtarja e njohur investon në vilën super-luksoze

10:03 12/07/2020

Është një ndër këngëtaret më të paguara dhe që karriera e saj ka pasur gjithnjë një trend në ngritje. Sigurisht që të ardhurat e mbledhura nga përftimet e saj muzikore, bukuroshja Taylor Swift nuk ka sesi të mos i investojë në pasuri të paluajtshme.

Së fundmi 30 vjeçarja ka blerë një tjetër shtëpi në New York duke tërhequr vëmendjen e mediave rozë, e po ashtu duke marrë komente shumë pozitive për stilin.

Kjo vilë tre katëshe përfshinë mes të tjerash, katër dhoma gjumi, 5 tualete, disa ballkone, një kopsht, një dhomë palestër dhe një pishinë të madhe. /tvklan.al
Të ngjashme